Rezidenční projekt Milíčovský les

Proč právě Resort Milíčovský les?

Představte si, že nasednete v centru Prahy do auta a už za slabou čtvrthodinku vystoupíte před svým domem, který splňuje veškeré nároky moderního bydlení, má krásnou zahradu a od pohledu působí příjemně. Pozdravíte se se svými sousedy, vypnete hlavu, vezmete kolo a vyrazíte ven na cyklostezku nebo si půjdete jen tak zaběhat. Aby ne, rozsáhlý Milíčovský les je jen pár kroků za vaším plotem. Když budete muset jít vyzvednout děti do blízké mateřské školy, nebo pořídit obyčejný nákup, vše je po ruce. Přírodu, stejně jako širší centrum města a veškerou občanskou vybavenost máte jen co by kamenem dohodil.

Potěšeni budete ještě víc, s vědomím, že to všechno jste pořídili za cenu, za jakou ostatní kupují ve městě průměrný byt s garážovým stáním.

Blíže o Resortu Milíčovský les

Celý obytný komplex tvoří uzavřený areál 30 RD s jedním vjezdem pro rezidenty přímo z ulice Formanská. Řadové rodinné domy jsou rozděleny do pěti ucelených souborů, které jsou vzájemně odděleny vnitřními, obslužnými komunikacemi tak, aby každý dům měl kromě vlastní zahrady i největší možnou míru soukromí. Kromě moderně pojaté architektury staveb, doplňuje celý resort dostatek zeleně včetně osázených stromů a keřů. Součástí projektu je také vlastní dětské hřiště a vybudování autobusové zastávky přímo z vnější strany areálu, dále oddělené místo pro umístění tříděného odpadu. Celým obytným areálem se prolíná dostatek parkovacích míst pro návštěvy rezidentů. Výstavbou vznikne také nová vnitřní obslužná komunikace s přípojkami na inženýrské sítě (voda, elektřina, plyn, kanalizace, veřejné osvětlení a datový kabel). Všechny domy jsou vystavěny na samostatně oddělených pozemcích.

Domy

Celý resort pečlivě připravili architekti ze studia ADIKON. Ti měli za úkol přijít s řešením, které dokáže skloubit maximální možnou užitnou hodnotu dispozičního a interiérového řešení, s důrazem na využití domu především rodinami s dětmi tak, aby výsledná nemovitost byla dostupná pro širokou klientelu za příznivou cenu. Finálním produktem jsou netypické, ale útulné dvoupodlažní domy se čtyřmi samostatnými místnostmi, velkým obývacím pokojem (včetně kuchyňského koutu a jídelny), prostornou koupelnou, garáží a zázemím. Rodinné domy budou dokončeny v kvalitním provedení „na klíč“. Každý dům má samostatnou zahradu (oddělenou oplocením) a další privátní parkovací místo přímo před vlastní garáží. Celkový popis konstrukčních prvků a standardního vybavení je uveden na našich stránkách v odkazu „Standardy“.

Zahájení a dokončení výstavby

Výstavba byla zahájena na podzim 2017.
Celý projekt bude dokončen na jaře 2019.