Profil společnosti

Vážení klienti,

společnost NEUSTAV spol. s r.o., která se v současné době řadí mezi nejvýznamnější realitní a investiční společnosti na pražském trhu s nemovitostmi byla založena již v roce 1996 jako rodinná firma střední velikosti.

Celý tým naší společnosti má dlouholeté zkušenosti v oblasti prodeje i pronájmů zejména rezidenčních, ale i komerčních nemovitostí. Veškeré služby jsou s naprostou samozřejmostí našim klientům poskytovány na vysoké profesionální úrovni včetně základního daňového a právního poradenství.

Za uplynulé období od založení společnosti jsme zprostředkovali stovky obchodních případů pro široké spektrum fyzických i právnických osob a zahraničních zákazníků, nevyjímaje řadu významných osobností z oblasti kulturně – společenského i politického prostředí.

I díky spokojeným klientům a jejich dalším doporučením se stále rozrůstá naše nabídka i poptávka.

Při klasickém zprostředkování prodeje či pronájmu nemovitostí je kladen velký důraz na kvalitu poskytovaných služeb bez ohledu na to, jestli je naším klientem prodávající nebo kupující a v jaké výši se pohybuje hodnota právě nabízené či poptávané nemovitosti.

Od roku 1997 jsme taktéž z pozice developera úspěšně zrealizovali několik rezidenčních projektů, zaměřených zejména na atypické, vysokometrážní, nadstandardní byty v centru hlavního města a v jeho těsné blízkosti (Praha 1 – Malá Strana, Praha 2 – Vinohrady, Praha 7 – Bubeneč).

Pokud jste nebyli doporučeni na NEUSTAV našimi přáteli nebo obchodními partnery doufáme, že i v dnešní uspěchané době získáte důvěru v naši společnost a najdete čas nás telefonicky nebo pomocí internetu kontaktovat za účelem zobchodování Vaší nemovitosti, nebo zadáte našim makléřům Vaši aktuální poptávku.

Samozřejmě budeme velmi potěšeni, pokud se rozhodnete nás navštívit osobně v příjemném prostředí naší kanceláře na adrese Klapkova 1874/83, Praha 8.

S úctou

Pavel Neužil, jednatel